GravityFit

S radosťou Vám oznamujem že od roku 2020 som oficiálnym distribútorom GravityFit produktov na Slovensku. GravityFit sú špecialisti v aktivácii hlbokého stabilizačného systému tela. 

Keď je náš vnútorný stabilizačný systém silný, hlavne v strede tela (core) tak máme viac výbušnosti, obratnosti, rovnováhy a celkovo lepšiu stabilitu a postoj. Avšak moderný životný štýl a mnohé cviky môžu tento systém oslabiť. Na základe 30 ročného vedeckého výskumu, GravityFit TPro a GravityFit GSuit patria medzi revolučné pomôcky na cvičenie a rehabilitáciu, ktoré posilňujú vnútorné stabilizačné svaly potrebné k životu, liečeniu a výkonnosti na najvyššej možnej úrovni.

GravityFit cvičebný model bol vytvorený svetovou expertnou v oblasti fyzioterapie, profesorkou Carolyn Richardsonovou (PhD), ktorá dlhé roky viedla tím výskumníkov, ktorí ako prví priniesli koncept “Core Stability” (stabilita jadra tela). Benefity GravityFit cvičebného modelu boli potvrdené nezávislým výskumom sponzorovaným vesmírnou agentúrou NASA na Deaken University v Austrálii.

GravityFit a Golf

Základom každého efektívneho golfového švihu je správna rotácia hrudníka, ktorá sa odvíja od stability lopatiek. Práve z tohto dôvodu je GravityFit TPro jedna z najpoužívanejších pomôcok na všetkých najvyšších profesionálnych túrach. Príklady hráčov a hráčiek ktoré využívajú TPro sú:  Cameron Smith, Jonas Blixt, Lydia Ko, Tommy Fleetwood, Harris English, Belen Mozo, Erik Van Rooyen, Alena Sharp a mnohí ďalší.

TPro poskytuje hráčom/hráčkam excelentnú spätnú väzbu ohľadom správneho postoja a pohybu nie len pri plnom švihu, ale tak isto pri krátkej hre a patovaní. Nemalú rolu TPro hrá aj pri kondičnej príprave hráčov. Avšak nemyslite si že TPro nachádza využitie iba pri výkonnostných golfistoch, pretože rovnaký benefit z jeho používania pocíti aj rekreačný hráč.

Pre viac info kliknite na  http://www.martintavodasgravityfit.sk